درباره پلیرنگ

پلیرنگ در سال 1402 و با پشتوانه یک دهه تجربه صنعتی در زمینه انواع تولید مواد اولیه و با هدف تولید انواع پیگمنت، رنگ روغن، رنگ آکریلیک، حلال‌ها، مواد مکمل و ...  و دارای بودن تیم متخصص از شیمیدانان بنیان گذاری شد. کار تکمیل تیم هنری پلیرنگ از اواخر سال 1402 شروع شرد و در همان زمان نیز با برترین برنامه نویسان ایران برای طراحی سایت اصلی پلیرنگ که به بهترین شکل امکان دسترسی محصولات و فروش گسترده آن را فراهم کند، همکاری شد. 

 

 گالری پلیرنگ

 

گالری پلیرنگ با هدف انتشار و نمایش آثار هنرمندان ایجاد. در گالری پلیرنگ، آثار هنرمندان همکار با پلیرنگ منتشر شده و همچنین با هدف معرفی بیشتر هنرمندان عزیز اطلاعات بیشتری در مورد ایشان در صفحه مرتبط قرار می‌گیرد.

 

وبلاگ و آکادمی پلیرنگ

 

آکادمی پلیرنگ با هدف ارائه آموزش‌های تخصصی در زمینه هنری و همچنین علم رنگ تاسیس شده است. در آکادمی با متخصص این زمینه همکاری شده و اطلاعات آموزشی منتشر می‌شود. همچنین در آینده کلاس‌ها و دوره های آموزشی مرتبط نیز در این بخش اطلاع رسانی می‌شود.

درباره فلسفه تاسیس پلیرنگ

 

رنگ را می‌توان فرزند شیمی و هنر دانست! در ساخت‌های رنگ‌های که نه‌تنها زندگی ما را زیبا کرده اند، بلکه  بخش از فرهنگ و تاریخ ما را تشکیل داده اند، از همان دوران باستان، همواره شیمیدانان و هنرمندان با یکدیگر همکار بوده اند.

زمانی ک مطالعه و کار روی رنگ‌ها را آغاز کردم، هر روز با جلوه‌های زیبا تری از آن اشنا شده و علاقه ام به آن بیشتر شد. تا زمانی که تصمیم گرفتم در بخش تولید رنگ هنری نیز وارد شوم، در همین راستا همکاری خود را با هنرمندانی که تجربه خوبی در اجرای انواع رنگ داشتند شروع کردم تا بتوانیم رنگ‌هایی که هم از نظر شاخص‌هایی شیمیایی با کیفیت باشند و هم از نظر هنری ایده آل باشند را برای ارائه هنرمندان و علاقه‌مندان حوزه رنگ آمده کنیم.

نام زیبا و هنری پلی رنگ

پل به معنی وصل کننده دو قسمت جدا و رنگ به معنی اثر نور بر ظاهر است. و چه زیبا و مفهومی می‌شود زمانی که این دو کلمه در کنار قرار می‌گیرند. پلیرنگ، پلی به دنیای رنگ‌ها

 در آخر از شما هنرمند گرامی دعوت می‌شود، عضو تیم پلیرنگ شوید تا بتوانیم با همکاری ذوق و سلیقه هنری شما رنگ‌ها و طرح‌های بیشتری را خلق کنیم...

با تشکر

سید شایان خاموشی

بنیان گذار پلیرنگ

هفت روز هفته، 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما هستیم.
© 2024 polyrang All Right Reserved